Mutbex Abone Ol
post image
29.06.16

Restoran Malzemeleri

 

 

Restoran için gerekli malzemelerin belirleyebilmek için sunulan menüdeki çeşitlilik çerçevesinde ihtiyaç duyulacak ekipman listesi hazırlanmalıdır. Her restoran içerisinde bir çok konsept barındırmaktadır. Balık restoranı, Çin restoranı, İtalyan restoranı gibi farklı konsept seçeneklerini içinde barındıran restoran kelimesinin size en uygun olan seçeneği belirlenmelidir. Et restoranı açmak isteyen işletmecilerin menülerini belirleyerek çıkartacakları gıda mamullerine uygun restoran ekipmanlarına sahip olması gerekir. Dünya mutfakları yönünde bir girişimde bulunmak isteyen işletmeciler menülerinde dahil olacak gıda ürünlerinin pişirme ve hazırlanma koşullarına uygun makine ekipmanları ile çalışmalıdır.

 

Restoran malzemeleri sadece gıda hazırlama ve pişirme ürünleri ile sınırlı değildir. Yemeklerin sunumu esnasında ve temizlik esnasında ihtiyacınız olacak restoran mutfak ekipmanları da bu malzemelerin genel olarak içinde sayılırlar. Servis tepsileri ve masaüstü ekipmanları restoran mutfak malzemeleri dahilindedir. Restoran açmak için gerekli tüm ekipmanlar çalışan personelin bilgisine uygun olmalıdır. Seçilecek her türlü restoran mutfak malzemesi insan gücünü en az seviyeye indirecek derecede profesyonellikte satın alınmalıdır. Satın alınan ürün garanti süresi diğer ürünler ile kıyaslanmalı fiyat farkı ve potansiyeli ortaya çıkarılmalıdır. Restoran mutfağı oluşturmada satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce mutlaka projelendirme yapılmalı araç ve gereçlerin en faydalı olabileceği proje dahilinde hareket edilmelidir.

Restoran mutfak ekipmanları içerisinde sayılan her türlü araç ve gereç satın alım işlemleri sırasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar fiyatı ve marka garantisidir. Sektör içerisinde isim yapmış markalar ve bayi desteği ile en iyi ürün garantisini elde edersiniz. Bu bağlamda biz Mutbex.com olarak, Öztiryakiler markasının ana bayiliği ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazır.

 

Restoran Mutfak Malzemeleri Fiyatları

Restoran mutfağı için gerekli araç gereç fiyatlarını Mutbex.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. 7/24 online restoran malzemeleri hakkında bilgi alabileceğiniz ve alım işlemi yapabileceğiniz www.mutbex.com üzerinden her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Restoran mutfak ekipmanları fiyatları konusunda toplu alımlarda indirim alabilir web sitemiz üzerinde bulunan fırsat ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Online restoran malzemeleri alışverişi sırasında merak ettiğiniz tüm soru için ilgili telefon (0212 361 74 03) numaralarından bilgi ve ürün desteği alabilirsiniz.

 

Restoran servis alanı ve teşhir alanı olarak nitelendirilen alanlar mutfak bölümü ile doğrudan olmasa da dolaylı olarak bağımlıdır. Teşhir alanlarında sergilenen hazır veya ham madde ürünlerin görsel kalitesi, saklama koşulları için maliyet/performans analizi yapılmak zorundadır. Soğuk teşhir dolabında oluşabilecek arızaların sonucuna maruz kalmamak ve müşteri ile direk temas eden servis ürünlerinin sağlamlığı konusunda garanti sağlanmalıdır. Satın alma işlemlerinde tüm bunların detaylı incelemesi yapılmalı ve olası problemleri yok etmek gerekir.

 

Restoran mutfak malzemeleri arasında yer alan tezgah çözümleri, kuru gıda dolapları, saklama alanları, küvetler, havuzlar, dondurucular ve soğuk malzeme dolapları, gıda hazırlama ekipmanları, fırınlar, döner makineleri, ızgaralar, ocaklar ve diğer servis araç gereçleri hakkında destek almak ve toplu alışveriş imkanlarından faydalanmak için sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yiyecek hazırlama seçeneklerinin dışında restoran içerisinde bulunması gereken içecek hazırlama ekipmanları ve soğuk içecek saklama dolapları da Mutbex.com ile işletmenize sağlanmaktadır.

 

Restoran Mutfak Malzemeleri

Online Restoran Malzemeleri Alışverişi

Günün her saatinde güvenli alışveriş yapma imkanını siz değerli müşterilere sunan www.mutbex.com sayesinde ihtiyacınız olan restoran ekipmanına stoktan hızlı kargo ile güven içerinde yapılacak teslimatla, zaman kaybetmeden olduğunuz yerden işletme ihtiyaçlarınızı sipariş verebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanı, havale ile ödeme ve sipariş takibi konusunda tüm detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz web sayfamız, Öztiryakiler marka ürünlerin yanı sıra ithal ve yerli üretim tüm birçok marka ve ürüne sahip olabilirsiniz.  Merak ettiklerinizi yorum olarak yazabilir, 0212 361 74 03 no’lu telefonu arayabilir yada info@mutbex.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon