Mutbex Abone Ol
post image
29.06.16

Pişirme Ekipmanları

Mutfak dahilinde,işletmelerde tercih edilen pişirme ekipmanları içinde çok fazla ürün yer almaktadır. Hazırlanacak olan gıda maddesinin pişirme evresinde farklı yöntemler, farklı araç gereçler tercih edilir.

Otel, lokanta ve restoran pişirme ekipmanları arasında endüstriyel fırınlar, endüstriyel ocaklar, endüstriyel ızgaralar, sanayi tipi tost makineleri, kaynatma tencereleri, devrilir tavalar ve diğer tava çeşitleri yer almaktadır. Otel için gerekli pişirme ekipmanları daha geniş kapsamlı olacağından mutfak pişirme alanlarında geniş alanlı olmalıdır. Mutbex.com bütün gereken ekipmanlar konusunda işletmecilere ürün tedariği sağlamaktadır.

Endüstriyel Pişirme Ekipmanları

Endüstriyel mutfak‘larda geniş kitlelere hitap eder bu nedenle kullanılan endüstriyel pişirme malzemeleri de büyük müşteri kitlelerine hitap etmeli. Hızlı pişirme ve insan gücü ile uyum içerisinde olması gereken pişirme malzemeleri paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olmalı garanti desteği uzun vadeli olarak devam edebilmelidir.

Restoran, otel, lokanta, büfe, pastahane ve ekmek fırınları için gerekli olan endüstriyel pişirme ekipmanlarını  arasında Kuzineler, elektrikli ocaklar, gazlı ocaklar, wok ocaklar, indüksiyonlu ocaklar, fritözler,  helvane tencereleri, endüstriyel kaplamalı tavalar, sos tavaları, kuzine fırınlar, tost ekmek kalıbı, endüstriyel (sanayi tipi) fırınlar yer almaktadır. Birçok marka ve model seçeneği mevcut olan Mutbex.com web sitemizden detaylı inceleme sağlayabilirsiniz.

Pişirme Ekipmanları Maliyeti

Endüstriyel mutfaklar için gerekli pişirme ekipmanlarının maliyeti kullanılacak ekipman marka ve modellerine göre değişken olabilmektedir. İşletmeler için gerekli pişirme malzemelerini seçerken fiyat, performans ve uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olmalı yüksek ısılara dayanabilen malzemeden üretilmiş olması gerekir. Ürün garantisinin uzun vadeli olması satış sonrasında da oluşabilecek problemleri çözebilecek bayilerden satın alınmalıdır. Pişirme ekipmanlarından işletme ürünlerine uygun olanları web sitemiz Mutbex.com üzerinden seçerek işletmenize dahil edebilirsiniz. Bayi ve servis desteğini birlikte sunduğumuz  Öztiryakiler markası ile alacağınız pişirme ekipmanları  gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yıllardır mutfak sektöründe tedarik hizmetini sağladığımız iş ortaklarımız gibi sizde sunduğumuz yüksek kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon