Mutbex Abone Ol
post image
27.06.16

Cafe Malzemeleri

Cafe için gereken mutfak malzemeleri ve ekipmanları belirlenirken işletmenin hitap ettiği ve satışını yapacağı ürünler ön planda tutulmalıdır. Ürün çeşitliğine göre mutfak alanı için yerleşim planı oluşturulmalı ve en temel bölümler olan saklama, hazırlama, pişirme, yıkama ve taşıma ekipmanları için alanlar belirlenmeli, bunun yanında servis ve sunum hattı için konsepte uygun tasarımla soğuk ve sıcak teşhir üniteleri, pastane grubu vb. gibi detaylarla cafe malzeme listesi oluşturulmalıdır.

Cafe Mutfak Malzemeleri Listesi

Cafe için gerekli mutfak malzemeleri listeleme aşamasında öncelikle sunulan malzemeler göz önünde bulundurulma ve ardından gerekli ekipmanlar listelenmelidir. Cafe için gerekli ekipmanlar arasında endüstriyel çay makinesi, profesyonel kahve makinesi, portakal sıkacağı, katı meyve sıkacağı, soğuk içecek hazırlama ekipmanları, endüstriyel buz makinesi, su otomatları, meyve suyu soğutucuları, bardak yıkama makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi, saklama dolapları, endüstriyel derin dondurucular, pasta servis ekipmanları ve benzeri ürünler yer almaktadır. Bu ürünler içerisinde işletmeniz için en uygun olan kafeterya malzemeleri seçilerek piyasa araştırması yapılmalı. Yiyecek maddesi teşhir edilecek ürünler ve müşteri ile temas edecek ürünler, elektronik cihazlar satın alınırken ikinci el kesinlikle tercih edilmemeli insan sağlığı konusunda hassasiyet gösterilerek sıfır yeni kurulum destekli ürünler tercih edilmelidir.

öztiryakiler ürün grupları mutbex Öztiryakiler Mutfak Malzemeleri
Cafe mutfağı için gereken malzemelerin fiyat araştırmasından önce gerekli malzemelerin listesi çıkarılmalı ardından piyasa bulunan en iyi markalar araştırılarak hızlı servis için en iyi yardımcı ürünler belirlenmeli. Türkiye’de isim yapmış olan endüstriyel mutfak malzemeleri üreticisi Öztiryakiler markası bu konuda işletmecilere uygun çözümler sunaktadır. Öztiryakiler uzun yıllardır sektör liderliğini sürdürmektedir, ana bayisi olarak biz Mutbex.com ailesi de cafe malzemeleri ürün tedariği için müşterilere en iyi hizmeti sunma gayesindeyiz. Tüm cafe malzemeleri konusunda kaliteli ürünler tercih edilmesi maliyet analizi ve iş verimi için doğru tercih oluşturmaktadır. İşletme sahiplerinin isteklerine kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde satın alma sürecini tamamlayan bayi ile satın aldığınız cafe malzemelerinin tam karşılığını alacağınızı garanti ediyor. Online olarak alışveriş yapabileceğiniz web sayfası sayesinde yüklü miktarlarda peşin alışveriş yapmak yerine kredi kartına taksit imkanından da faydalanarak kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Cafe Sunum Malzemeleri

Kafeterya için gereken malzemelerin ufak ayrıntısı olarak görünen cafe sunum malzemeleri işletmenin temel yapı taşlarından sayılır. Müşteri ile en yakın teması sağlayan malzemeler sunum malzemeleridir. Cafe için gerekli ihtiyaç listesi dahilinde var edilmesi gereken malzemeler müşteri masasında ve var ise vitrin gibi göz önünde bulunan alanlarda yerini alır. Tuzluklar, şekerlikler, sürahiler, maşalar, sunum tabakları sunum malzemeleri arasında yer alır. Cafe sunum malzemelerini uygun fiyat seçenekleri ile sizlere  Mutbex.com olarak sunuyoruz, sağladığımız cafe açma danışmanlığı sayesinde en kısa sürede işletmenizi açabilirsiniz. İlk açılış aşamasında gerekli olan tüm cafe malzemeleri toptan alışverişi için telefon ile irtibata geçerek ürün ve fiyat desteği alabilirsiniz.

Kafeterya malzemeleri ve fiyatları konusunda detaylı bilgiyi edinmeden önce işletmeniz çerçevesinde satışa sunacağınız mamüllerin listesini çıkarmanız ve menü hazırlığı yapmanız en doğrusu olacaktır. Menüye dahil edilen her yiyecek ve içecek malzemesi için gerekli cafe mutfak ekipmanı tek tek listeye eklenerek toptan alışveriş ve mutfak hazırlığı yapılmalıdır. Listeye dahil olan malzemeler konusunda piyasa araştırmasının ardından tek tek ürün almak yerine yapacağınız toptan malzememe alışverişi fiyat konusunda sizlere avantaj sağlayacaktır.Endüstriyel Mutfak konusunda isim yapmış olan ve ürün alışveriş sonrasındada servis desteği olan Mutbex.com ile tüm merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Kafeterya mutfak ihtiyaçları konusunda ihtiyacınız olan her konuda satış öncesi ve servis hizmetiyle  satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmaktadır.

İstanbul içinde servis desteği sunan ve Türkiye genelinde online alışveriş imkanı veren Mutbex.com ailesi cafe malzemelerinde de ürün kalitesini garanti ediyor. İçinde keyifle ve yorulmadan çalışmak isteyeceğiniz işletmeler için ilk adresiniz Mutbex.com olmalı. Eğlenceli bir yatırım için kalite ile çalışın.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon