Mutbex Abone Ol
post image
28.06.16

Lokanta Malzemeleri

 

 

Lokanta kurulumu için ihtiyaç duyulan malzemelerin bütününü kapsayan bir ihtiyaç listesi oluşturularak yeni bir girişimde bulunulabilir. İşletmeniz için tercih ettiğiniz ürünler gıda saklama alanları, soğutucular, dondurucular, yemek pişirme ekipmanları, teşhir ürünleri, hazırlık malzemeleri, sunum ihtiyaçları gibi çok geniş ekipman yelpazesine sahip olmalıdır. Yiyecek ve içecek üzerine kurulan her işletmenin sahip olması gereken temek lokanta malzemelerinin yanında görselliği ön plana koyan detaycı lokanta malzemeleri de bulundurulmalıdır.

Lokanta açmak istiyorum diyen herkese ürünler ve mekan düzenlenmesi hakkında yardımcı olan Mutbex.com ailesi sayesinde işletmenize en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Girişimin yapılacağı mekan mutfağına ve servis alanına uygun olarak lokanta malzemeleri ihtiyacını gideren ve proje desteğimiz sayesinde sadece bilgi alışverişi yaparak oturduğunuz yerden hayalinizi gerçekleştirirsiniz.

Lokanta Malzemeleri Firmaları

Lokanta malzemelerini satan firmalar içerisinde güvenilir ve kaliteli ürün alışverişini destekleyen bir çok marka ve kuruluş ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Ana mutfak üreticisi Öztiryakiler başta olmak üzere, Unox, Rational, KitchenAid ve Hamilton Beach gibi bir çok mutfak malzeme üreticisi firma ile çalışmaktayız. Lokanta malzemelerinde marka desteği oldukça önemlidir; pas yapan ve ince, kalitesiz malzemeden üretilmiş olan her türlü mutfak malzemesi işletmeciyi zora sokmaktadır. Bu nedenle kaliteden ödün vermeden malzeme fiyatının hakkını verecek firmalar ile çalışmanız en sağlıklı tercih olacaktır.

öztiryakiler ürün grupları mutbex Öztiryakiler Mutfak Ekipmanları

Lokanta Malzemeleri Nelerdir

İşletme mutfağının kapısından giren ham madde yiyecek maddelerinin işlenmesinde, saklanmasında ve son olarak sunumuna kadar olan süre içerisinde insan gücü dışında ihtiyaç duyduğunuz bütün ekipmanlar bir lokantada olması gereken malzemelerdir. Yiyecek maddesi ürünlerinin satın alma işleminden sonra onları uzun süreli saklayacak dolaplar, dondurucular ve soğutucular olmazsa olmazların başında yer alır. Saklama koşullarının oluşturulmasının ardından malzemelerin işlenip hazırlanma sürecinde ihtiyacınız olacak olan evyeler, doğrama kapları, gıda hazırlık ekipmanları, sanayi tipi ocaklar, endüstriyel fırınlar, tencereler, tavalar, endüstriyel mikserler, gastronom küvetler, süzgeçler lokanta malzemeleri arasında gösterilebilir. Hazırlanan yiyecek maddesinin sunum aşamasında ihtiyacınız olacak olan servis malzemeleri, tepsiler ve masaüstü ekipmanları da lokanta için gerekli ekipmanlarındandır. Bir lokanta kurulumunda ihtiyacınız olacak her şeyi a’dan z’ye size sunarak lokanta ekipmanları için kaliteli ürün garantisi veriyoruz. Lokanta için gerekli mutfak malzemeleri şu şekilde ayrılarak sıralanabilir.

1. Gıda Saklama Ekipmanları; Dolaplar, soğutucular, derin dondurucular, teşhir dolapları, soğuk üniteler, havuzlar, küvetler.

2. Gıda Hazırlık Ekipmanları; Doğrayıcılar, mikserler, kıyma makineleri, döner makinesi, fritözler, ocaklar, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere, tava, kuzineler,çalışma tezgahları, evyeler.

3. Gıda Sunum Ekipmanları; Teşhir dolapları, tepsiler, servis arabaları, servis maşaları, teşhir ürünleri, açık büfe tabakları, buz kovaları, tuzluklar.

4. Gıda Temizlik Ekipmanları; Bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri, fırın temizleme kimyasalları, çöp kovaları, bulaşık makinesi deterjanları, kazan yıkama makinesi, bulaşık tezgahları, duş spreyleri.

Lokanta Malzemeleri Fiyatları

Yemek işletmelerinde, gerekli ekipmanları satın alırken ayırmış olduğunuz bütçe dahilinde hareket etmeniz tavsiye edilir. Lokanta malzemeleri fiyatları incelenip her ürün ve marka kalitesi irdelendikten sonra toplu alışveriş yolu tercih edilmelidir. Tek bir firma ile çalışarak toplu alım indirimlerinden faydalanma imkanı bulunabilir. Lokanta malzemeleri fiyatları konusunda da sizlere en iyi seçenekleri sunmaktayız, bizim ile alışveriş yaparak kampanyalardan faydalanabilir, toplu alımlarda indirim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Lokanta kurulum projesi, montaj ve İstanbul içi servis desteği veren Mutbex.com müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefler. Kaliteli yemek salonları için ilk adımından anahtar teslime kadar güvenli danışmanlıkla yanınızdayız. Mutbex.com ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon