Mutbex Abone Ol
post image
28.06.16

Otel Ekipmanları

 

 

Otel işletmecileri müşterilerini tıpkı misafirleri gibi görmeyi ilke edinmişlerdir. Misafirperverlik ve hoşgörü çerçevesinde tıpkı evlerindeki rahatı insanlara sunmayı ilke edinen otel işletmecileri otellerinin mutfakları için de aynı ilkeyi benimserler. Otel mutfaklarında olması gereken yiyecek maddeleri her dinden ve kültürden insana hitap edebilmelidir. Bu nedenle çok çeşitli olan otel mutfaklarında yiyecek içecek maddeleri hazırlanırken profesyonel ekipmanlardan faydalanılmalıdır. Otel mutfak ekipmanları geniş kapsamlı müşteri kitlesine hitap ettiği için ürünlerde uzun süreli kullanım ve kalite ön planda tutulmalıdır. Otel mutfak ekipmanları, mutfak otomatları ve açık büfe malzemeleri eksiksiz ve işletme potansiyeline uygun nitelikte satın alınmalıdır.

 

Otel mutfak ekipmanları konusunda tedarikçi firma sizleri yormadan istekleriniz doğrultusunda hizmet verebilmelidir. Biz Mutbex.com olarak profesyonel mutfak ekipmanları satışı ve tedariği konusunda otel işletmeleri için gerekli olan tüm ürünleri geniş ürün yelpazesi sayesinde temin etmektedir. Öztiryakiler markası ile birlikte kaliteden ödün vermeden müşterilerinin memnuniyeti için çalışan ekibimiz ile tüm konularda  fikir alışverişi yaparak otelinizi kurabilirsiniz. Kaliteli ürünü işletmecilerin hizmetine sunan firma ile tüm dünya mutfağı çeşitlerini sahip olma imkanı bulursunuz.

 

 

otel mutfak projesi mutbex Otel Mutfak Proje

 

Otel Mutfak Projeleri

Yeni kurulan otel için gerekli endüstriyel mutfak ekipmanlarının desteğini almadan önce işletmenin kurulacağı alan içerisinde otel mutfağınız ve restoran alanınız belirlenmeli, uygulanmak istenen menü ile alakalı ekipmanlar liste edilerek en kullanımı kolay şekilde yerleştirilmelidir. Otel mutfak projeleri yapan firmalar ile alışveriş yapmanız halinde. Mutfak projesine sahip olmakla kalmaz en uygun otel ekipmanlarına da sahip olursunuz. Ekibimiz otel mutfak projesi çalışmaları ile müşterilerinin satın alması gereken ürünler ile ilgili detaylı bilgi vermekle beraber, mutfak alanının en kullanışlı tasarıma sahip olması için danışmanlık sağlamaktadır.

otel mutfak projesi 3d mutbex

Endüstriyel Mutfak Proje

Otel restoran alanı için gerekli olan açık büfe ekipmanlarını da tedarik edebileceğiniz Mutbex.com ile tüm alışverişinizi verimli şekilde sonuçlandırmış olursunuz. Otel mutfak proje çizimlerinde yer alması istenilen tüm ekipmanlarının toplu alışveriş sayesinde uygun fiyatlar ile elde edilebilmeniz mümkün olacaktır. Her türlü otel mutfak projesinde başından sonuna kadar güvenle çalışabileceğiniz, donanımlı bir ekibimiz ile sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz. Arayabilir 0 212 361 74 03  veya Mail atabilirsiniz. info@mutbex.com yada ofisimize uğrayıp proje dataylarını inceleyebilirsiniz. En iyi ödeme seçeneklerini sunan MUTBEX ailesi bütçeniz ile dost alışverişin destekçisidir.

otel mutfak projesi 3d e2mutbexOtel Mutfak Gereçleri

Otel mutfağında ihtiyaç olan temel ekipman çeşitleri endüstriyel mutfak ekipmanları, temizlik ekipmanları, taşıma ekipmanları, içecek ekipmanları ve saklama (buzdolapları ve dondurucular) ekipmaları yer alır. Mutfak tezgahları, tezgah dolapları, derin dondurucular ve soğutucular sayesinde ürünlerinizi depo ederek müşterilerinize 7/24 gıda tedariği sağlarsınız. Depolama alanlarını proje desteği ile en verimli şekilde yerleştirir ve en iyi performansı sağlarsınız.

 

Otel mutfaklarında geniş kitlelere hitap eden açık büfe gıda malzemelerini hazırlamak için usta aşçıların sahip olması gereken profesyonel otel mutfak gereçlerine ihtiyacı vardır. Menü dahilinde hazırlanacak geniş kapsamlı yemeklerin oluşum evresinde insan gücünü en düşük sevide kullanan veri artıran ürünler tercih edilmelidir. Gıda pişiricilerinden ocaklar ve fırınlar profesyonel markalar tarafından üretilmeli geniş hacimli olmalıdır.

 

Doğrayıcı ve mikserlerine ait parçalar paslanmaz çelikten uzun süre kullanıma uygun nitelikte endüstriyel olmalıdır. Otel mutfak gereçleri içinde otomat mutfak ekipmanları dışında servis ve sunum için gerekli malzemelerde mutlaka bulunmalıdır. Otel açık büfe kahvaltı, açık büfe akşam yemeği araç gereçleri müşteri ile görsel temas halinde olacağından kaliteli ürünlerden seçilmek zorundadır. Öztiryakiler gibi uzun süredir sektörün içerisinde lider olan bir firma ile birlikte çalışan Mutbex.com ile eksiksiz şekilde alışveriş yapabilir otel mutfak projesi imkanından faydalanabilirsiniz.

 

Otel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

Otel mutfağı için gerekli makine ve araç gereçlerin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kesintisiz olarak hizmet veren web sayfası dahilinde var olan ürünler hakkında detaylı bilgi ve otel ekipmanları fiyatı konusunda araştırma yapabilirsiniz. Küçük veya büyük otel işletmeleri için gerekli olan endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları konusunda genel bilgi almak ve proje desteği almak için hemen bizimle iletişime geçin.0 212 361 74 03 numaralı telefondan ekip yetkilileri ile görüşerek kafanızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Seçkin üretici firmalar ile birlikte çalışan Mutbex.com ailesinin desteğini yanınızda hissederek dünya mutfaklarını otelinizin mutfağına taşıyın. Sınırsız tarifleri ve farklı kültür yemeklerini oluşturmak için gerekli olan tüm otel mutfak ekipmanlarını uygun fiyatlı olarak temin edebilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon