Mutbex Abone Ol
post image
27.06.16

İçecek Ekipmanları

 

 

Endüstriyel mutfaklarından, içecek hazırlama alanlarında olması gereken ekipmanların tümünü kapsayan içecek ekipmanları olarak bilinmektedir. Soğuk içecek ekipmanları köpüklü ayran makinesi, meyve suyu dolapları, şerbetlikler, meyve sıkacakları şeklinde sıralanırken, sıcak içecek ekipmanları daha geniş yelpazeye sahiptir. Çay otomatları, çay ocakları, kahve makinesi, espresso makinesi, filtre kahve makinesi gibi dünya ve türk mutfağına ait her türlü sıcak içecek ekipmanı sayılabilir.

Genellikle uzun ömürlü olarak kullanılan malzemelerin temizliği kolay yıpranmaya dayanıklı olmalıdır. Bu konuda işletmecilere en iyi marka desteğini veren Mutbex.com ailesi ile Öztiryakiler ürünlerini satın alabilir. Uzun yıllar insan odaklı çalışan ve ürünlerinin geliştirilmesinde deneyimli mühendislerle yol alan Öztiryakiler markası bütün içecek ekipmanları konusunda müşteri isteklerine cevap vermektedir.

Elektrikli içecek otomatları hakkında çalışma kapasiteleri ve servis desteği konusunda en iyi bilgiyi satış destek

ekimizden alabilirsiniz. Ürün yelpazesi içerisinde farklı renk seçenekleri, yedek parça desteği ve dünya mutfağı ürünlerini bulabilirsiniz. İçecek ekipmanları fiyatları konusunda makul bir yol izleyen bayi ile irtibata geçerek istediğiniz ödeme şeklini seçebilirsiniz. İçecek ekipmanları fiyatları küçük işletmeler ve daha büyük işletmeler için uygun olacak şekilde ayarlanmış, bütçe şekillerine göre ister eft/havale yaparak isterseniz kredi kartı ile ödeme imkanı sunulmuştur. En uygun taksit seçenekleri ile müşterilerin hizmetine sunulmuş olan ürünleri internet sitesi üzerinden inceleyerek detaylı bilgiye sahip olma imkanınız vardır.

Yeni bir kafeterya, bar veya otel kurmak isteyen girişimciler içecek ekipmanları konusunda detaylı inceleme yapmalı içecek ekipman fiyatlarını kalite bakımından değerlendirmelidir. Her türlü sıcak veya soğuk içecek ekipmanı insan sağlığını koruyan kaliteli malzemeden üretilmiş olmalıdır. Mekana ve hitap edilen müşteri potansiyeline uygun büyüklükte ve performans olarak beklentileri mutlaka karşılamalıdır. İşletme konseptine uygun olan renk seçenekleri ve kullanım sıklığı gibi detaylar konusunda bilgi alınmalı, en yüksek kullanım kapasitesi hesaplanarak en doğru ürün alışverişi yapılmalıdır. Mutbex.com ile bütün sorulara yanıt bulabilir işletmeye en uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon