Mutbex Abone Ol
post image
12.06.16

Bar Ekipmanları

Bar işletmesi dahilinde bulunan içecek ve içecekleri destekleyici yan ürünlerin malzeme halinden, saklama koşullarından, hazırlık aşamasından sunum aşamasına kadar insan gücü dışında faydalanılan ekipmanların bütününe bar ekipmanları denir. Bar ekipmanları içerisinde soğutuculardan sunum malzemelerine kadar sayısız ürün yer alır. İşletme çizgisinde ve içecek çeşitliliği ile doğru orantılı şekilde fazla olması veya az olması girişimcilerin elindedir. Barda hazırlanan ürünlerin ham madde halinde işletmeye girişinden saklama, hazırlık ve sunum evrelerinde gerekli olan tüm bar araç ve gereçlerini kapsayan bar ekipmanları, yeni bar açma eyleminde bulunan girişimcilerin temel malzemeleridir denilebilir.

1. Bar Malzemeleri ve Araç gereçleri

Bar ekipmanları nelerdir sorusunu duyar gibiyiz. Bar malzemeleri arasında shaker, çerezlik, küllük, mikserler, buz makinesi, bardak yıkama makinesi, espresso makinesi, meyve sıkacakları, bar blenderları, buz kovaları, buz maşaları ve bunlara benzer bir dizi bar malzemesi bar ekipmanları arasında yerini alır. Genellikle farklı kokteyllerin hazırlandığı soğuk ve sıcak içeceklerin bulunduğu bar işletmelerinde bütün konsept iyi hazırlanacak mamül ve iyi sunum malzemeleri ile desteklenmektedir. Bar malzemeleri satışı konusunda tecrübeli ve iş konusunda bilgi sahibi olan firmalar ile alışveriş yaparak iyi ürün elde etmenin keyfine varabilirsiniz. Bar malzemeleri ve araç gereçleri konusunda hatalı alışveriş sonucunda,dayanıksız ürünlerle elde edeceğiniz sunumların kalitesi de düşecektir, buda işletmecilerin aleyhinde bir sonuç olacağı unutulmamalıdır.

 

2. Bar Malzemeleri Satışı

bar ekipmanları mutbex

Bar Malzemeleri

Bar ekipmanları satışı konusunda uzun soluklu bir ürün desteği almak isteyen işletmeciler, barmen malzemeleri ve bar sunum malzemeleri konusunda bilgi sahibi olmalıdır. Barmen malzemeleri arasında shaker, bar blender ve diğer içecek hazırlayıcı malzemeler bulunur. Bar malzemelerinin temel taşı olarak bilinen barmen malzemelerinin satışını yapan bayi ürün açıklaması ve hizmet desteği konusunda sonuna kadar yeni girişimcilerin yanında olmalıdır. Mutbex.com bünyesinde var olan bar ekipmanları  kaliteli içecek sunumları üretme garantisi sunmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bar araç gereçleri Öztiryakiler üretimi ile destekleniyor. Endüstriyel mutfak araç gereçleri konusunda öncü olan Öztiryakiler marka desteği ile ürünlerini sunan Mutbex.com ailesi en yeni kokteyleri geleneksel markalar ile birleştirerek güzel bir sentez yakalıyor.

3. Bar Malzemeleri Fiyatları

bar açma mutbex

Bar malzemelerinde toptan alış fiyatları tek alımlara göre daha uygunluk göstermektedir. Mutbex.com ile toplu bar malzemeleri alışverişinde kredi kartına taksit imkanı kolay ödeme imkanı sunulmaktadır. Cafe, bar malzemeleri fiyatları ile ilgili piyasa araştırmalarında en kaliteli ürünü en iyi fiyata almanın yanında Öztiryakiler yetkili  servis desteği ile birlikte bayi hizmetinden faydalanmış olacaksınız.

Bar malzemelerinin her birine ayrı inceleme imkanı ve en iyi fiyat olanağını sunan Mutbex.com ile yapılan toplu alışverişlerde fiyat kolaylığı imkanı da bulunmaktadır. Bar malzemeleri toptan alışveriş sırasında alacağınız indirimler sayesinde işletmeniz için bir kaç yeni ürün sahibi daha olabilirsiniz. Bu nedenle bilinçli alışveriş yapılması gerekir. Bar malzemeleri satın alma evresinde birlikte çalışacağınız bayi ile konsept olarak en iyi projeyi oluşturabilmeli en iyi fiyat ile en kaliteli bar malzemelerine sahip olabilmelisiniz.

Merak ettikleriniz yorum alanına yazabilirsiniz yada info@mutbex.com adresine mail, 0212 361 74 03 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon