Mutbex Abone Ol
post image
11.07.16

Soğutma Ekipmanları

soğuk üniteler mutbex

Soğuk Hava Deposu

Soğutma ekipmanları endüstriyel mutfaklarda, lezzeti ve  tazeliği sağlayan özellikle yaz mevsiminde turistik amaçlı hizmet veren otellerin olmazsa olmaz malzemeleri sayılır. Ürün depo etmek ve stoklama için gerekli olan endüstriyel derin dondurucular, sanayi tipi buzdolabı, soğuk odalar, teşhir buzdolapları, soğuk banket arabaları, soğuk ankastre havuzlar ile işletmeciler mutfak alanında gerekli olan tüm ham madde malzemelerinin tazeliğini korurlar. Buzdolabı, derin dondurucu gibi temel soğutma ekipmanlarının yanı sıra buz makineleri, dondurma dolapları, içecek soğutucu şerbetlikler de soğutma ekipmanları içerisinde yerini alır. Ekonomik ve kaliteli ürün garantisi olan uzun vadeli kullanım için uygun malzemelerin alışverişi girişimcilerin sağlıklı alışverişinde en önemli noktadır.

cihazaltı derin doncurucular mutbex

Endüstriyel Derin Dondurucu

Endüstriyel Derin Dondurucular

İşletme kapasitesine göre boyutlarında ve hacimlerinde farklılık gösteren endüstriyel derin dondurucular tezgah altı veya bağımsız olarak üretilmektedir. Enerji tüketiminde ekonomik olan derin dondurucuların yanında performans olarak en iyi sonuca ulaştırabilecek ürünler seçilmelidir. Özellikle et ve et ürünleri gibi çabuk tüketilmesi gereken gıda maddelerinin depo edileceği bir endüstriyel derin dondurucu için ilk kural sorunsuz çalışır olmasıdır. Endüstriyel derin dondurucu fiyatları ile ilgili araştırma yapılmadan önce marka araştırması yapılmalıdır. Güvenilir markalar ile ürün garanti desteği alınmalı oluşabilecek herhangi bir sorun durumunda servis desteğine sahip olunmalıdır. İkinci el  olarak tercih edilen derin dondurucuların genellikle birden çok sorun yaratabileceği ve toplam maliyetin sıfır endüstriyel derin dondurucu fiyatlarından da pek farklı olmayacağı bir gerçektir. Bu konuda sizlere Öztiryakiler marka garantisi kapsamında olan ürünlerle hizmet veren Mutbex.com, en son teknoloji endüstriyel derin dondurucuları beğenilerinize sunmaktadır. Tezgah tipi, dik tip ve çekmeceli olarak sunulan endüstriyel derin dondurucular için danışmanlık ve fiyat desteği almak için bizimle ile iletişime geçebilirsiniz.

tezgahtipi buzdolabı mutbex

Sanayi Tipi Tezgah Altı Buzdolabı

Endüstriyel Buzdolabı ve Soğuk Teşhir Dolapları

Tezgah tipi, teşhir tipi ve dik tip olan endüstriyel buzdolabı işletmenin mekan boyutlarına göre ve ürünlerin çeşitliliğine göre seçilmelidir. İçeceklerin ve yiyeceklerin teşhir edileceği dolap türleri muhakkak ki cam kapılı olmalı. İçerisindeki ürünlerin görünebildiği dolaplar genellikle hızlı şekilde çalışma gerektiren işletmelerin tercih ettiği çözümlerdendir. Tezgah tipi buzdolabı otel, restoran gibi büyük kitlelere hitap eden daha çok çalışma alanı yaratılması gereken yerlerde tercih edilir. Sanayi tipi buzdolabı fiyatı konusunda kafaları karışan işletmecilere yapacakları yatırım için kolay ödeme seçeneği sunan Mutbex.com ile işletmeniz için gerekli endüstriyel buzdolabına kolay şekilde sahip olabilirsiniz. www.mutbex.com online alışveriş sitesinden soğutma ekipmanları kategorisinden seçeceğiniz endüstriyel buzdolabı fiyatı ne olursa olsun ister peşin eft/havale ile isterseniz anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taksit seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Uzun vadeli taksit imkanları ile siz işletmecilerin yüzünü güldürmek Mutbex.com ailesinin görevidir. Her gıda işletmesinde bulunması gereken buzdolabı çözümleri garantili ve sıfır ürün güvencesi ile kapınıza teslim edilmektedir. Ürünlerin satış işleminden sonra var olan servis desteği ile uzun süre sahip olduğunuz ürünün kalitesini garanti altına almış olursunuz.

buz makinesi simag mutbex

Endüstriyel Buz Makinesi

Buz Makineleri

Soğutucu ekipmanlar arasında sayılabilecek bir diğer ürün grubu da buz makineleridir. Bar işletmelerinde çok fazla tercih edilen ve ihtiyaç duyulan buz makineleri farklı büyüklüklerde olmakla beraber performans olarak da çeşitlilik göstermektedir. Buz makinelerinin işletme içerisinde konumlandırılması ve kullanılması için destek veren Mutbex.com ile kolay alışveriş fırsatlarından mutlaka faydalanın. Yüksek performanslı buz makineleri ile işletmeniz için de ürün hizmeti veren Mutbex.com ile maliyetleriniz düşerken, müşterileriniz ve çalışanlarınız mutlu kalacaklardır.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon