Mutbex Abone Ol
post image
10.07.16

Şarküteri Malzemeleri

 

 

Şarküteri dükkanında olmazsa olmaz öncelikli kural ürün tazeliğidir.Ürünlerin her daim taze ve müşteriyi memnun edebilmesi için şarküteri malzemeleri ve şarküteri dolaplarının potansiyeli beklentiyi karşılamalıdır. Şarküteri malzemeleri olarak karşımıza çıkan ürünlerden en temeli şarküteri dolaplarıdır. Şarküteri dolapları içerisinde teşhir dolabı da yer alır teşhir dolabının içerisinde yer alan küvetlerin boyutları ve sergilenecek ürün tabakları işletmenin amacına uygun nitelikte olmalıdır.

 

şarküteri et dolabı mutbex

Büyük marketlerin şarküteri reyonu için gerekli olan şarküteri ürünleri listesinde et askıları, kıyma makineleri, doğrayıcılar, dondurucular, soğuk saklama dolapları, teşhir dolapları, teşhir tezgahları, teşhir küvetleri ve tabakları yer alır. Bu ürünler paslanmaz çelik malzemeden ve hijyen kurallarına uygun malzemeden üretilmiş olmalıdır. Endüstriyel mutfak alanında kaliteli ürün üretimi yapan Öztiryakiler markası, tüm kalite standartları sertifikalarına sahiptir. Öztiryakiler ana bayi olarak biz Mutbex.com ile şarküteri malzemeleri, fiyatları ve kullanım alanları hakkında detay alabilirsiniz. Şarküteri malzemeleri ve ekipmanları için aradığınız bütün ürünler için satış ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. İletişim bilgilerimiz ; 0212 361 74 03 ve info@mutbex.com adresleri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şarküteri Dolapları ve Fiyatları

Şarküteri dükkanı açmak isteyen müşterilerin yapması gereken temel öncelik, işletme mekanının kullanım alanına uygun olarak kolaylıkla satış ve tadım yapılabilecek projeyi oluşturmaktır. Bu konuda da Mutbex.com ailesi müşterilerine projelendirme yardımında bulunuyor. İşletme mekanına ve teşhir edilecek ürünlerin yelpazesine uygun olarak oluşturulan proje kapsamında yer alan bütün ürünleri tedarik eden Öztiryakiler bayisi Mutbex.com sayesinde sağlıklı gıda satışına ulaşmış oluyorsunuz. Şarküteri ürünleri listesi olarak oluşturduğunuz satış listenizde yer alacak olan ürünleri sergilerken ve saklama koşullarında kaliteden ödün vermeden gerekli malzemeleri sizlere sunuyoruz.

şarküteri teşhir dolabı mutbex

Şarküteri Malzemeleri Nelerdir?

Şarküteri malzemelerine dahil olan kıyma makineleri, soğuk ürün dolapları, soğuk teşhir dolapları ve ürün sergilemek, tadımlar için sizlere yardımcı olacak bütün makine ve araç gereçleri dahil edilebilir. Genellikle soğuk dolapların ön planda olduğu ve görselliğin müşteriyi cezbettiği düşünülürse şarküteri için gerekli ekipmanların kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekir. Şarküteri malzemeleri ilanları arasında yer alan ikinci el ve kullanılmış ürünlerin garantilerinin bulunmadığı, gıda ürünlerinde insan sağlığının düşünülmesi gerektiği unutulmamalıdır. Mutbex.com ile yapacağınız alışverişler ile kaliteli ürünü garanti etmiş olursunuz.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon