Mutbex Abone Ol
post image
31.08.23

Katı Meyve Sıkacağı Tavsiyeleri

Eğer yakın zamanda katı meyve sıkacağı almayı düşünüyorsanız modeller arasında mekik dokumanıza hiç gerek yok. Kalitesi, kullanım kolaylığı ve uzun kullanım ömrü ile ön plana çıkan katı meyve sıkacağı çeşitlerini sizler için araştırdık. Önerilerimize hemen göz atabilirsiniz.

Özlem Sanayi Tipi Nar Sıkacağı

Özlem markası tarafından tasarlanan ve manuel kullanıma uygun nar sıkacağı çeşitleri her türlü katı meyvenin sıkılmasında kullanılabilir. Narenciye çeşitlerinin sıkmasında da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, özel açılı kremyer dişliye sahiptir. Bu sayede sıkım işleminin çok daha kolay bir biçimde tamamlanması da mümkün olacaktır. Katı meyve sıkımının yoğun bir şekilde yapıldığı işletmelerde bu ürün tercih edilir. Kompakt yapısı sayesinde minimum oranda yer kapladığını da eklemek gerekir.

Tribest Greenstar Elite Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı

Bu ürün sadece meyve değil sebze sıkım işleminin de pratik bir şekilde yapılabilmesi için kullanıma uygundur. Sıkım işleminin çok hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar ve bu sayede gıdaların besin değerleri kaybolmadan suyunun elde edilmesine olanak tanır. Ürünün çift dişli sisteme sahip olması ise meyve ve sebzelerden sıkım esnasında daha fazla su elde edilmesine olanak tanıyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri olan ürün, gün içerisinde çok sayıda gıda sıkım işleminin yapılmasına ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfaklar için son derece ideal bir seçim olacaktır. Markanın bu özel soğuk sıkım makinesini online sipariş sitemizden gayet uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Tribest Slowstar Soğuk Sıkım Meyve Ve Sebze Sıkacağı

Markanın en beğenilen soğuk sıkım katı meyve ve sebze sıkacağı çeşitlerinden biridir. Son derece kompakt bir tasarımla geliştirildiği için tüm mutfaklarda konforlu bir şekilde kullanılabilir. Özel tasarımı sayesinde sıkma esnasında hem sızıntıları hem de damlamayı önleyen bu ürün modeli kafe ve otellerde sıklıkla kullanılıyor. Minimum düzeyde enerji tüketiyor olması da bu katı meyve sıkacağının büyük ilgi görmesinin nedenlerinden biridir. Eğer ürünün tüm teknik özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz online sipariş sitemize uğramanız yeterli olacaktır. Ürünü daha yakından inceleyebilir ve en uygun fiyat eşliğinde sipariş vererek kolayca satın alabilirsiniz.

Robot Coupe J 100 Katı Meyve Sıkacağı

Profesyonel mutfaklar için tasarlanan katı meyve sıkacağı vitaminleri, antioksidanları korur. Aynı zamanda sıkılan meyveleri ısıtmıyor olması da ürünün tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Son derece sessiz çalışıyor olmasının yanı sıra yoğun kullanımda performans kaybı yaşamıyor olması da markanın bu tasarımını benzerlerinden ayırıyor. Kafe, otel ve restoranlarla beraber marketler gibi daha farklı alanlarda da kullanılabilir. Özellikle marketler ve meyve suyu standlarında daha sık kullanıldığını da eklemek gerekir. Nedeni ise hem fiyatının uygun olması hem de ardı ardına meyve sıkımının yapılması gerektiğinde tam performans ile çalışmaya devam edebilmesidir.

Hurom GI CHEF Katı Meyve Sıkacağı

Sizlere son önerimiz ise bu özel katı meyve sıkacağını incelemeniz olacak. Haznesiz olarak dizayn edilen bu ürün yavaş sıkma özelliği ile ön plana çıkıyor. Ürün çeşidini benzerlerinden ayıran önemli bir özelliği ise buğday çimi sıkabiliyor olmasıdır. Sadece profesyonel mutfaklarda değil, evde sağlıklı tarifler hazırlamak isteyenler için de gayet ideal bir ürün modeli olduğunun altını çizelim. Bıçak kullanmadan sıkma işlemini yapıyor olması da göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir teknik detaydır. Eğer bu ürünü en uygun fiyatla satın almak ve ödemenizi de taksitler halinde yapmak isterseniz hemen online sipariş sitemize uğrayın. Farklı markaların katı meyve sıkacağı çeşitlerinin tamamında en hesaplı fiyatlar Mutbex’te!

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon