Mutbex Abone Ol
post image
12.06.16

Açık Büfe Kahvaltı Ekipmanları

Açık büfe için gerekli ekipmanlar ön planda olan malzemeler olacağı için her daim temiz ve şık tasarımlı olmalıdır. Otel açık büfe kahvaltı ekipmanları, akşam yemeği ekipmanları ve diğer açık büfeler için gereken malzemeler arasında yer alan tabaklar ve servis gereçleri paslanmaz çelik, porselen, polikarbon ve cam  malzemeden üretilmelidir. Açık büfe tabakları görsel şölen yaratmak adına en önemli malzemelerden sayılır.

açık büfe ahşap mutbex Açık Büfe Sunum Ekipmanları

Açık büfe sunum ekipmanları da işletmenin kalite standarttın da büyük ölçüde rol oynar. Dünyaca ünlü markaların ürettiği açık büfe teşhir stantları ve açık büfe malzemeleri ile sıradan bir sabah kahvaltısını üst düzey bir şölene dönüştürebilirsiniz. Açık büfe kahvaltı malzemeleri alımı aşamasında tercih edilecek markalar ve satın alma işleminin gerçekleştirileceği firma ile ürünlerin ömür sürelerini uzatmış olursunuz. MUTBEX ailesi işletme sahiplerine bu konuda oldukça iyi olanaklar sağlamaya hazır. Öztiryakiler ve bir çok ismini duyurmuş marka ile çalışan MUTBEX geniş ürün yelpazesi ve servis desteği ile açık büfe kahvaltı malzemeleri satışında iddialı.

Açık Büfe Tabakları

Otel açık büfe kahvaltı ekipmanları ve diğer restoranlar için gerekli açık büfe tabaklarının farklı tasarımlarda olması işletme açısından oldukça önem arz etmektedir. Sıradan insan gücünü boşa harcayan ve gereksiz zorluk sağlayan tabak tasarımları. İş gücünü artırmak yerine aşağıya çeker bu nedenle kaliteli malzemeden üretilmiş insan gücü ile uyumlu yiyecek maddesinin en iyi teşhir edileceği açık büfe tabakları tercih edilmelidir.

 

açık büfe kahvaltı Açık Büfe Sunum Ekipmanları

Açık büfe,kahvaltı standları,porselen kahvaltı ve sunum tabakları tercihlerinizi yaparken; satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0212 361 74 03 no’lu telefonu arayabilir yada info@mutbex.com adresine mail yazabilirsiniz. Yeni kurmak istediğiniz mutfağınız yada var olan mutfağınızı değiştirmek, yeniden tasarlamak için güçlü bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız hemen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin, sizlerle güzel işler başarmak için temel misyonumuzdur.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon