Mutbex Abone Ol
post image
18.11.17

Gastronom Küvetler – Gastronorm Küvet Modelleri ve Ölçüleri

GASTRONORM KÜVET

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan Öztiryakiler gastronorm küvetler farklı ölçü ve derinliklere sahip olarak ihtiyaçlarınıza yönelik pişirme işlemlerini kolayca sağlamaktadır. Standart,saplı,delikli,köşe desenli olarak üretimleri gerçekleştirilen Gastronorm küvetler ekonomik fiyatları ile müşterilere sunuluyor.

Standart Gastronom Küvetler

Farklı derinlik ve kapasitelere sahip olan gastronom küvetler paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
Üretimi yapılan bu ürünlere parlaklık kazandırılması ve daha güzel görülmesi için polisaj işlemi yapılmaktadır. Kullanımının daha kolay olabilmesi için köşeleri yuvarlatılmış olan bu gastronorm küvetler ihtiyaçlarınıza yönelik olarak üretilmektedir.

Saplı Gastronom Küvetler

Saplı gastronorm küvet farklı boy ve çapta üretilmekte müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Saplı gastronorm küvetler daha kolay taşınabilir olma özelliğine sahiptir.

Öztiryakiler Gastronom Küvetler

Öztiryakiler bütün GN küvet modelleri derin çekme metodu ile yekpare olarak 18/10 krom nikel paslanmaz çelik malzemelerden üretilmektedir.Bir tasarım harikası olan Gn küvet’lerde mükkemmel bir hijyenlik sağlanmıştır,kenar ve köşe radyüsleri ve formlar bakteri barındırmayacak şekilde üretilmektedir.

Gastronom Küvet Ölçüleri

Standart Tasarıma Uygun Şekilde Üretilen Öztiryakiler Gastronom Küvet ölçüleri her mutfağın tehşir ünitelerine göre ideal boyutlara sahiptir.
DIN (dünya standartları) normlarına göre GN /2,4/2,1/,1,1/1,2/1,3/1,4/1,6/1,9/ modeller 18/10 krom nikel paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.
GN küvetler standart, saplı, delikli olarak, kapağı standart ve silikonlu olarak, 0.7mm, 1.0mm kalınlığında 18/10 krom nikel paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir.
Kapağı kapalı olmak üzere içine konan yemeklerin sıcaklığını 25 dakika muhafaza eder. Silikon contalı kapaklar sızdırmazlık özelliği taşır.
GN kulpları ergonomik olarak tasarlanmış ve en son teknolojiyle gövdeye puanta metodu ile birleştirilmiştir.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon