Mutbex Abone Ol
post image
12.06.16

Açık Büfe Sunum Ürünleri

Açık büfe sunum ürünleri arasında servis için gerekli teşhir üniteleri, chafing dish, gastronom küvetler, gastronom tepsiler, servis maşaları, spatulalar ve taşıyıcılar yer almaktadır. Sunum aşamasında kolaylık sağlayan ürünler sayesinde açık büfeye dahil olan yiyecek malzemeleri servis tabakları ile buluşur. Sunum malzemelerinin paslanmaz çelik ve kolay dezenfekte edilebilir olması önemli noktalardan biridir. Kahvaltı açık büfeleri ve akşam yemeği açık büfeleri için farklı olan sunum ve servis ürünleri açık büfe veren bir işletmenin olmazsa olmazlarından sayılabilir.

 

İhtiyaç duyduğunuz ürünler için satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için 0212361 74 03 no’lu telefonu arayabilir yada info@mutbex.com adresine mail yazabilirsiniz. Yeni kurmak istediğiniz mutfağınız yada var olan mutfağınızı değiştirmek, yeniden tasarlamak için güçlü bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız hemen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin, sizlerle güzel işler başarmak için temel misyonumuzdur.

 Açık Büfe Malzemeleri

Otel, restoran açık büfe kahvaltı ekipmanları ve diğer her konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz www.mutbex.com internet sitesi üzerinden ürünlerin detaylı fotoğraflarına ve ebatlarına ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden her ürünü en detaylı şekilde inceleme imkanı sunan web site sayesinde online alışveriş yapabilir, ilgili telefon numaralarından yetkililere ulaşarak her konuda destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayi, açık büfe ekipmanları konusunda da ürünlerini garanti ediyor.

Bir yorum bırak

Yorum Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eye icon